WKS Śląsk Wrocław – Polkąty Maximus

Już w najbliższą niedzielę (12.02.2012) o godzinie 18.30 na słynnej wrocławskiej Kosynierce koszykarze Polkątów Maximus zmierzą się z drużyną Śląska Wrocław. Będzie to pierwsze ligowe spotkanie naszego zespołu od ponad miesiąca. Pierwszy mecz pomiędzy zespołami, który odbył się w Kątach Wrocławskich zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 75:62. W poprzedniej kolejce ekipa WKS-u poległa w Wałbrzychu z tamtejszym Prometem 82:64, natomiast mecz naszej drużyny z Gimbasketem Wrocław został przełożony. Polkąty wciąż liczą się w walce o miejsce premiowane awansem do baraży o II ligę, jednak aby do tego doszło trzeba stanąć na wysokości zadania i bić się o zwycięstwo w każdym spotkaniu. Nie można pozwolić sobie na żadną wpadkę. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz do Wrocławia i do trzymania kciuków za nasz zespół !!!

  • Tomasz Giniewski 6 lutego 2012 at 21:26

    Tytan Jawor z powodu kłopotów finansowych wycofał się z rozgrywek to już oficjalna informacja. Nie wiadomo jeszcze jak potraktuje to DZKosz.

  • Edi 6 lutego 2012 at 20:28

    wycofany na 100%…

  • Wojtek 6 lutego 2012 at 15:37

    Tytan Jawor na 90% wycofany z ligi. Nie dotarł do Wschowy na mecz.

Comments are closed.