Wierzymy mocniej… Mierzymy wyżej!!!

Koszykarze Polkątów Maximus wielkimi krokami zbliżają się do pierwszego meczu w nowym sezonie. Zawodnicy naszej drużyny intensywnie trenują pod okiem nowego Trenera zespołu – Macieja Zaremby, który w poprzedni piątek dokonał wyboru zawodników, którzy będą w zbliżającym się sezonie reprezentować barwy naszego klubu. W zespole pojawiło się kilka nowych twarzy, ale nie obeszło się również bez strat. Naszą drużynę wzmocnili: Sławomir Dźwilewski (solidny skrzydłowy, który w swojej karierze reprezentował zespoły Sudetów Jelenia Góra oraz ASK Doral Zetkama Nysa Kłodzko), Michał Kondas (center, którego wzrost, sprawność i boiskowe doświadczenie będzie bardzo przydatne dla naszego zespołu, bronił barw takich klubów jak: Śląsk II Wrocław, RKKS Rawia Rawicz oraz VB Leasing Siechnice), Grzegorz Kaczmarek (silny skrzydłowy, który ostatni sezon spędził w drużynie WKK Wrocław, a wcześniej reprezentował Śląsk II Wrocław, ASK Doral Zetkama Nysa oraz VB Leasing Siechnice) oraz Andrzej Hańćkowiak (rozgrywający, który ostatni sezon grał w Śląsku Wrocław). Do drużyny powrócił również Wojciech Kabat, który poprzedni sezon rozpoczynał w Kątach Wrocławskich, ale ze względu na sprawy prywatne przeniósł się na drugą część rozgrywek do WSTK Wschowa. Blisko naszego zespołu jest również Grzegorz Kruk (rozgrywający, świetny zawodnik, który występował na parkietach Ekstraklasy oraz I ligi m.in. w takich zespołach jak: Śląsk II Wrocław, Siarka Tarnobrzeg, AZS Radom, Unia Tarnów, Stal Ostrów Wlkp., a ostatnio Sudety Jelenia Góra). Jego sytuacja wyklaruje się w nadchodzącym tygodniu.

WSZYSTKICH NOWYCH ZAWODNIKÓW SERDECZNIE WITAMY W NASZYM ZESPOLE I ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW NA BOISKU I NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ !!!

Drużynę Polkątów przed zbliżającym sezonem opuścił Robert Cieśla, który przeniósł się do drużyny Doralu Kłodzko. Robertowi życzymy wszystkiego dobrego w nowym zespole! W tym sezonie nie zobaczymy raczej w naszych barwach także Konrada Kaźmierczyka, który musiał zrezygnować ze względu na sprawy osobiste.

Skład drużyny przed rozpoczęciem sezonu prezentuje się bardzo solidnie i niewątpliwie jest on mocniejszy od zeszłorocznego. Ciężka praca na treningach oraz doświadczenie, które wprowadzą wraz ze swoim przyjściem nowi zawodnicy mogą stanowić świetne połączenie, które przyniesie oczekiwane efekty. Nasi zawodnicy w najbliższym sezonie zapowiadają ambitną walkę z każdą przeciwną drużyną. Chcemy bić się tylko i wyłącznie o najwyższe cele, pragniemy sprawiać radość NASZYM ŚWIETNYM KIBICOM, a także sobie samym.

WIERZYMY MOCNIEJ ! MIERZYMY WYŻEJ !

Skład drużyny na sezon 2011/2012:

Michał Kondraczyk, Szymon Kondraczyk, Emil Misiołek, Andrzej Hańćkowiak, Michał Kurpiel, Sebastian Beluch, Rafał Przysada, Sławomir Dźwilewski, Grzegorz Kaczmarek, Marcin Cybiński, Damian Sieńko, Wojciech Kabat, Michał Kondas, Marcin Kurpiel, Piotr Czajka, Tomasz Giniewski.

  • Wojtek 19 września 2011 at 22:56

    będzie dobrze, będą baraże!

  • Kibic 19 września 2011 at 13:01

    Konkretne wzmocnienia! Teraz pozostaje walka o baraże! Ale będzie sezon 🙂

  • Leszczu 18 września 2011 at 14:32

    Nowe nazwiska robią wrażenie, oby przełożyło się to na wyniki. Powodzenia w nowym sezonie i pozdro dla coacha!

Comments are closed.