Wygrana z WKK Wrocław

Koszykarze Polkątów Maximus odnieśli swoje  siódme zwycięstwo w sezonie pokonując u siebie drużynę WKK II Wrocław 86:79. Zawodnicy wrocławskiej ekipy napędzili sporo strachu naszej ekipie wygrywając pierwszą połowę 47: 35. Tak dobry wynik przyjezdni zawdzięczają przede wszystkim znakomitej skuteczności rzutów trzypunktowych. W całym meczu gości trafili aż 10 „trójek”! Po przerwie nasi zawodnicy zaczęli odrabiać straty. Dzięki dobrej grze obronnej i szybkim kontrom Maximus po trzech kwartach przegrywał jedynie 61:60. W ostatniej ćwiartce spotkania nasi zawodnicy kontynuowali dobrą grę i najpierw odzyskali prowadzenie, a następnie kontrolowali bezpieczny wynik, aż do samego końca! Niestety było to ostatnie spotkanie przed kątecką publicznością w obecnym sezonie. Do końca rozgrywek nasz zespół rozegra jeszcze trzy meczy wyjazdowe (Sudety Jelenia Góra, Spartakus Jelenia Góra, KKS Siechnice). Cały zespół wraz z Trenerem pragnie bardzo mocno podziękować wszystkim kibicom i sympatykom naszej drużyny! Dziękujemy za wsparcie i głośny doping! Trzymajcie za nas kciuki w ostatnich meczach sezonu i jeśli szczęście dopisze – w barażach!!!

POLKĄTY MAXIMUS – WKK WROCŁAW 86-79 (18:18, 17:29, 25:14, 26:18)