Domowa inauguracja dla Maximusa!

Koszykarze Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie odnieśli swoje pierwsze domowe zwycięstwo ‼️ Po bardzo emocjonującym spotkaniu Maximus ograł KS Kosz Pleszew 96:86! Nasi koszykarze w zasadzie prowadzili przez całe spotkanie (z małym wyjątkiem na początku trzeciej kwarty). Maximus kilka razy w meczu wypracował sobie ponad 10 punktową przewagę, ale bardzo ambitne grający goście za każdym razem potrafili wrócić do meczu. Nie zmienia to faktu, że domowa inauguracja jest nasza! KS Kosz Pleszew dzięki za fajnie widowisko!

Dziękujemy Wam – wszystkim Kibicom, którzy pojawili się dzisiaj na naszej hali! To co zrobiliście na trybunach to mistrzostwo! Wygraliśmy ten mecz wszyscy RAZEM!

Dziękujemy BASKET kids za strefę koszykarską dla najmłodszych, Zespół Taneczny 3 DANCE za wspaniały pokaz tańca hip hop, Sylwia Błocka za fantastyczną strefę malowania twarzy, no i oczywiście Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie – sekcje młodzieżowe za emocjonujący mecz w przerwie 🙂 Wszyscy jesteśmy wielką koszykarską rodziną!

Nie zwalniamy tempa i już w środę gościmy u siebie WKS Śląsk II Wrocław. Start o godzinie 20:30 ‼️

Dijo Polkąty Maximus Kąty WrocławskieKS Kosz Pleszew 96:86 (27:21, 25:28, 23:19, 21:18)

Maximus: Giniewski 23, Kaczmarek 20, Bluma 18, Lipiński 12, Kamberski M. 8, Rodak 6, Muskała 3, Bortliczek 3, Zając 3, Malinowski 0, Kamberski J. 0.

Trenerzy: Jacek Kolis, Dawid Mikoś.