Lider z Opola za mocny dla Maximusa

Niestety lider za mocny dla Maximusa 🙁 Nasi koszykarze przegrali z Weegree AZS Politechnika Opolska 61:85. Osłabieni brakiem kapitana Grzegorza Kaczmarka nasi koszykarze przez trzy kwarty dzielnie walczyli z faworytem do awansu do 1 ligi. Niestety goście w ostatniej kwarcie popisali się kilkoma celnymi trójkami i powiększyli swoją przewagę. Wszystko rozstrzygnie się więc w ostatniej, ligowej kolejce. Tylko zwycięstwo pozwoli naszej drużynie po raz drugi w historii przystąpić do fazy play off. Ewentualna porażka będzie oznaczała koniec sezonu dla Maximusa. Od jutra zaczynamy misję play off. Bądźcie z nami, mocno wierzymy w wygraną!!!

Polkąty Maximus – Weegree AZS Politechnika Opolska 61:85 (17:19, 14:22, 13:17, 17:27)

Maximus: Suprun 18, Bortliczek 16, Lipiński 8, Bartnicki 7, Dźwilewski 4, Giniewski 4, Barszcz 4, Ostrowski 0, Cieśla 0.