7. zwycięstwo Polkątów!

Siódma kolejka spotkań rozgrywek 3 ligi i siódme zwycięstwo naszego zespołu! W niedzielny poranek Polkąty Maximus pokonały zdecydowanie Górnik Trans.eu Wałbrzych 75:43 (19:13, 14:11, 20:17, 22:2). Nasi zawodnicy od pierwszego gwizdka przejęli inicjatywę i narzucili rywalom swój styl gry. Maximus wyszedł na większe prowadzenie w 4 minucie pierwszej kwarty i nie oddał go już do końca, systematycznie powiększając swoją przewagę. Koncertowa w wykonaniu naszej drużyny była ostatnia część meczu, w której gracze Górnika zdobyli zaledwie 2 punkty przy 22 naszego zespołu! Na słowa pochwały zasługuje cała nasza drużyna, która zagrała bardzo dobrze i zespołowo. Każdy zawodnik Polkątów, który zagrał w tym spotkaniu zdobył punkty. Dobre zawody rozegrał Konrad Boć-Orzechowski, który rzucał punkty w ważnych momentach oraz Karol Cidyło, który świetnie funkcjonował w defensywie naszego zespołu! Maximus nadal niepokonany w obecnym sezonie!

Polkąty Maximus: Giniewski 18, Boć-Orzechowski 14, Beluch 11, Kowalski 8, Dębowicz 7, Cieśla 5, Bartnicki 4, Magdziarz 3, Cidyło 3, Wiśniewski 2.