Wygrany sparing z Gimbasketem, teraz kolej na Wschowę!

Polkąty Maximus pewnie ograły w dzisiejszym sparingu drugoligową drużynę Gimbasketu Wrocław 84:44. Przyjezdni z Wrocławia prowadzeni przez Roberta Kościuka tylko przez pierwsze 15 minut byli w stanie nawiązać równą walkę z naszymi zawodnikami. Od połowy drugiej kwarty spotkania nasi koszykarze całkowicie dominowali na parkiecie i kontrolowali przebieg gry.

Już w najbliższą sobotę 14.12.2013 nasz zespół czeka ważny mecz ligowy, ostatni w tym roku kalendarzowym. Kąty Wrocławskie odwiedzi drużyna WSTK Wschowy. Pierwsze spotkanie między drużynami dość nieoczekiwanie wygrali koszykarze z województwa lubuskiego 84:71. Polkąty, jeśli naprawdę chcą liczyć się w walce  o dwa pierwsze miejsca w tabeli muszą nie tylko wygrać ten mecz, ale jeszcze odrobić stratę z pierwszego starcia. Nasz najbliższy przeciwnik zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli i legitymuje się bilansem 5 zwycięstw i 3 porażek. Zapowiadają się wielkie emocje!!! Początek meczu o godzinie 17.50 !!!