Maciej Zaremba nowym trenerem drużyny !

W dniu dzisiejszym umowę z naszą drużyną zawarł nowy trener – Pan Maciej Zaremba, który będzie przygotowywał naszą drużynę do zbliżającego się sezonu 2011/2012. Trener Zaremba ma za sobą bardzo bogatą karierę zawodniczą. Jest wychowankiem wrocławskiego Śląska, reprezentował barwy drużyny AZS AWF Wrocław, pierwszoligowej Resovii Rzeszów, a także zespołu z Rawicza. Pan Maciej znajdował się również w szerokiej kadrze  Śląska Wrocław. Niestety kontuzja pokrzyżowała jego plany zawodnicze. Następnie Pan Maciej rozpoczął karierę trenerską, podczas której trenował m.in. młodzieżówki Śląska Wrocław, zespoły amatorskie ligi WRONBA z najwyższej półki, a także nieistniejący już zespół Acapulco Wrocław, z którym dwa lata z rzędu był o krok od awansu do 2 ligi mężczyzn, odpadając dopiero w barażach. Trenerowi Maciejowi życzymy samych sukcesów na ławce trenerskiej z drużyną Polkąty Maximus, a kibiców prosimy o gorące przyjęcie Trenera podczas spotkań meczowych!!! Panie Trenerze WITAMY W ZESPOLE !!!